Відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС


Зробити все можливе, щоб убезпечити від інфікування самих медиків, – таке основне завдання ставлять перед собою представники міської влади, що є членами комісії з питань ТЕБ та НС. В середу 25 березня відбулося чергове її засідання, де знову розглядали питання про придбання окремих елементів захисних костюмів для медичного персоналу, насамперед – бригад екстреної допомоги, що виїжджають на виклики за підозрою інфікування коронавірусною інфекцією. На сьогоднішній день жодної такої підозри офіційно не підтверджено і до інфекційного відділення Сокирянської ЦРЛ (саме так вимагає інструкція) з Новодністровської ОТГ пацієнти не направлялись.

Разом з тим, телефонних дзвінків до сімейних лікарів більшає. У зв’язку з цим головний лікар КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяна Щаслива переконливо просить пацієнтів звертатися до «сіменників» лише в разі реального погіршення самопочуття та висловлюватись лаконічно, щоб не забирати час в лікаря, допомога якого, можливо, вкрай необхідна іншій людині, що перебуває у важкому стані.

Комісія ще раз обговорила питання щодо функціонування закладів роздрібної торгівлі, зокрема сезонним товаром (насіння), і станцій технічного обслуговування транспорту. Відповідь – категоричне «ні» ‑ у відповідності з вимогами чинного законодавства.

Щодо порушення цих вимог, до речі, вже складені адмінпротоколи на трьох осіб. Штрафні санкції – від 17 до 34 тисяч гривень.

Також в черговий раз комісією наголошено для громадян, які повернулися додому з інших країн:

1)ви зобов’язані повідомити про ваш приїзд свого сімейного лікаря;

2)ви зобов’язані впродовж мінімум 14 днів залишатися в самоізоляції;

3)ви можете бути притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення карантинного режиму.

Є звернення до мешканців м.Новодністровськ:

У ніч з 25 (середа) на 26 (четвер) березня здійснюватиметься дезінфекція місць загального користування (вулиці, тротуари, площі). У зв’язку з цим просять власників автомобілів прибрати транспортні засоби з вулиці в гаражі та на стоянки. На ніч зачиняйте вікна та двері під’їздів!