В умовах карантину зачинені більшість магазинів та ринки. В тому числі продовольчі ринки. Причина – необхідність попередження розповсюдження коронавірусу.


Тож для забезпечення дотримання карантинного режиму в  Сокирянському районі продовжують працювати мобільні групи до складу яких входять рятувальники, поліцейські та представники держпродспоживслужби. Вони працюють у містах Сокиряни, Новодністровськ та населених пунктах району.  Під час рейдів здійснюється контроль, за припиненням роботи магазинів, розважальних центрів та інших об’єктів, яких стосується заборона.

Під час рейду фахівці служб роздавали приватним підприємцям листівки і пам’ятки з порадами, як захиститися від коронавірусної інфекції, перевіряли наявність дезінфікуючих засобів, порядок прибирання торгових приміщень та порядок обслуговування покупців.

Водночас, учасники рейду роз’яснювали відвідувачам, яку небезпеку несе поширення вірусу та як можна запобігти швидкому розповсюдженню вірусної інфекції. Також розповідали про заходи яких вживають виконавча влада та відповідні служби, аби захистити населення від поширення коронавірусу.

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                                 Сергій СЕЛЕЗНЬОВ