Новодністровська міська рада внесла зміни до місцевого бюджету на 2020 рік.

875 тисяч гривень додатково виділено на потреби сфери охорони здоров’я. 100 тис.грн. заплановано як видатки на «централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет», адже коштів, які виділяє на ці цілі держава, вистачило лише до квітня. Як «видатки споживання» КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» отримало 160тис.грн. і КНП «Новодністровська міська поліклініка» ‑ 225тис.грн. В цих сумах закладено витрати на придбання засобів індивідуального захисту та інші протиепідемічні заходи і на заохочення медперсоналу. Ще 390 тис.грн зі спеціального фонду передбачається КНП «Новодністровська міська поліклініка» для придбання медичного обладнання. Головний лікар КНП «Новодністровська міська поліклініка» Ольга Довбенко повідомила, що Службою здоров’я України (з 1 квітня фінансування закладів охорони здоров’я ІІ рівня здійснюється саме цим органом) здійснено розрахунок, згідно якого Новодністровська міська поліклініка має отримати до кінця 2020 року 2млн.725тис.грн. Це по 302 тисячі гривень щомісячно при потребі лише в заробітній платі 360 тисяч гривень. Також, відповідно до чинного законодавства, підприємство планує надавати платні послуги. Та на значні надходження сподіватися поки не варто, ‑ зауважила Ольга Михайлівна.