Сесія відбулась з додержанням вимог карантину. Розглянуто лише нагальні питання

31 березня відбулась 97-ма сесія Новодністровської міської ради. Участь у її роботі взяли 15 депутатів. Сесія відбулася в приміщенні БНДТ «Молодіжний» в закритому режимі. На порядок денний було винесено лише ті питання, які потребують нагального вирішення. В цілому їх назбиралось дванадцять.

Через карантин депутати не збирались на засідання профільних комісій для попереднього розгляду порядку денного, тому вже безпосередньо перед сесією було проведено спільне засідання всіх комісій, в ході якого доповідачі доводили необхідність прийняття запропонованих рішень. В окремі проекти рішень були внесені зміни. Коротко обговорювались й інші питання.

Зокрема, щодо ямкового ремонту доріг в місті. Секретар міської ради Наталя Цимбалюк повідомила, що за сприяння ПрАТ «Укрігдроенерго» його провело ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» на безоплатній основі.

Також депутати обговорили питання про роботу виконавчих органів міської ради в період карантину. Депутат Микола Пітькін виступив з ініціативою відправити частину спеціалістів в безоплатні відпустки. Секретар міської ради Наталя Цимбалюк пояснила, що наразі систематично працює комісія з питань ТЕБ та НС, до складу якої входять, в тому числі, посадовці органу місцевого самоврядування. Комісія приймає всі необхідні рішення для попередження поширення коронавірусу на території Новодністровської ОТГ. Одним із першочергових завдань є забезпечення медиків усім необхідним. А фонд оплати праці спеціалістів виконавчих органів економиться завдяки зменшенню премій.