Про особливості в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів на територію Чернівецької області

Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС Чернівецької обласної державної адміністрації від 2 квітня 2020 року (Протокол №19) та на виконання п.2 рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 1 квітня 2020 року запроваджено особливий режиму в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів на територію Чернівецької області. Для контролю за виконанням даного рішення по периметру області встановлено п’ять карантинних контрольно-пропускних постів, в тому числі в м.Новодністровськ.

Рішенням комісії визначено, що в’їзд та виїзд дозволено:

Ø  вантажним автомобілям, що перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали тощо;

Ø  транзитним транспортним засобам (без права зупинки та стоянки на території області);

Ø  транспортним засобам підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області;

Ø  транспортним засобам сільськогосподарського призначення;

Ø  транспортним засобам фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано в області, мешкають в області та повертаються до місця постійного проживання;

Ø  відповідальним на карантинному контрольно-пропускному пості, у разі потреби, здійснюватиметься пропуск фізичних осіб та транспортних засобів за індивідуальним рішенням.

Новодністровська міська рада роз’яснює

Всім, хто має обґрунтовані підстави для перетину меж Чернівецької області, необхідно мати при собі паспорт (для ідентифікації особи).

Керівникам підприємств Новодністровської ОТГ, які здійснюють діяльність за межами Чернівецької області:

‑ забезпечити колективне транспортування працівників;

‑ підготувати списки транспортних засобів (номерні знаки, марки та серії автомобілів) та списки працівників, задіяних в роботах за межами Чернівецької області, і подати їх в чергову частину Новодністровського відділення поліції, або безпосередньо на карантинний контрольно-пропускний пост;

‑ на лобовому склі вказаних транспортних засобів розмістити назву підприємства;

‑ зобов’язати вказаних працівників мати про собі службові посвідчення.

Керівникам підприємств, у штаті яких є працівники, що проживають за межами Чернівецької області:

‑ забезпечити таким працівникам постійне місце проживання в межах Чернівецької області або перевести їх на дистанційний режим роботи чи відправити у відпустки.

Підприємцям та підприємствам, які здійснюють діяльність, що дозволена в умовах карантину та потребує руху транспортних засобів:

‑ надати водіям транспортних засобів копії Виписки або Витягу з ЄДРПОУ із зазначенням виду діяльності (у випадку, якщо підприємець сам керує транспортним засобом, мати при собі вказані документи);

‑ заборонити водіям вказаних транспортних засобів перевезення пасажирів.

Громадянам, які мають нагальну потребу в перетині меж Чернівецької області (лікування, поховання), крім паспорта, мати при собі документ, що посвідчує таку потребу.

Громадянам, які мають родичів, що потребують допомоги та догляду, і проживають за межами Чернівецької області:

‑ отримати від органу місцевого самоврядування за місцем проживання родичів довідку про потребу особи в допомозі та догляді з боку її родичів. До уваги братимуться довідки, отримані через електронні засоби комунікації.

Категорично заборонено перевезення неповнолітніх громадян, за виключенням випадків, коли дітей повертають на постійне місце проживання в Чернівецькій області.

Категорично заборонено піші переходи та переходи із застосуванням плавзасобів.

Необхідність проведення весняно-польових робіт громадянами-фізичними особами на територіях за межами Чернівецької області не розглядається як підстава для пропуску.

Довідку можна отримати за тел.: 068 861 1174.