Забезпечення надходжень до бюджету Сокирянським управлінням ГУ ДПС у Чернівецькій області


Забезпечення надходжень до бюджету Сокирянським управлінням ГУ ДПС у Чернівецькій області

Як зазначили фахівці Сокирянського управління, завдяки платникам податків Сокирянщини та міста Новодністровськ за січень  – квітень 2020 року надходження до Зведеного бюджету склали 94,9  мільйонів  гривень  податків та зборів, що на 6,6 млн. грн. більше минулорічних надходжень.  

Найбільша частина надходжень за всіма видами податків припадає на податок на доходи з фізичних осіб, це 53,8 млн. грн. та податок на додану вартість  – 15,7 млн. грн. 

Також за січень – квітень  2020 року від платників надійшло :

–  5,4 млн. грн. єдиного податку, що на 0,3 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. 

  • 4,0 млн. грн.  земельного податку та орендної плати за землю, що на  1,1 млн. грн. менше ніж за відповідний період минулого року. 
  • 0,6 млн. грн. єдиного податку до місцевих бюджетів від сільськогосподарських товаровиробників. 

 

  Понад 57  мільйонів  гривень  ЄСВ з початку року сплатили платники Сокирянщини та Новодністровська

За чотири місяці 2020 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 57,4 млн. гривень, в т.ч. по Сокирянському району – 36,7 млн. грн. та по місту Новодністровськ – 20,7 млн. грн., що на  8,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.  

Про це повідомляють фахівці Сокирянського управління ГУ ДПС у Чернівецькій області та нагадують представникам бізнесу, що ЄСВ   – це основне джерело наповнення пенсійного фонду та фондів соціального страхування. 

Платники Сокирянщини та міста Новодністровськ             сплатили  майже 54 мільйони гривень  ПДФО 

За січень-квітень 2020 року до Зведеного бюджету надійшло 53,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, з них по Сокирянському району 32,6 млн. грн., по м.Новодністровськ – 21,2 млн. грн. Це на 5,7 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. 

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Так, за січень-квітень  поточного року місцеві скарбниці Сокирянщини  та Новодністровська отримали 40,4 млн. грн. цього податку, що на 4,3 млн. грн. більше, ніж торік. До державного бюджету надходження склали 13,5 млн. грн. 

 

Жителі  Сокирянщини та міста Новодністровськ перерахували      4 мільйони гривень на потреби армії 

Платниками податків, які перебувають на обліку в Сокирянському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області за січень-квітень 2020 року перераховано 4,0 млн. грн. військового збору, в т. ч. по Сокирянському району-2,5 млн. грн., по м. Новодністровськ – 1,5 млн. грн. В порівнянні з січнем-квітнем минулого року  надходження збільшилися на 0,3 млн. грн.

Зауважимо, що гроші від військового збору спрямовуються на фінансування потреб оборони України.

 

Центри обслуговування платників  Сокирянського управління            з початку року надали 994 адміністративних послуг

За січень – квітень 2020 року центрами обслуговування платників Сокирянської та Новодністровської державних податкових інспекцій Сокирянського управління ГУ ДПС у Чернівецькій області надано 994 адміністративних послуг.  З них найбільш запитуваними є : 

– видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків  –  503;

– надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 90;

– реєстрація платника єдиного податку – 73;

– реєстрація книг обліку розрахункових операцій  – 72;

– видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 64.

Начальник Сокирянського

управління ГУ ДПС у Чернівецькій області         Альбіна ГЛАДКА