Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, усі працівники системи охорони здоров’я нашої громади!

У всьому світі немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж ваша професія, адже ви слідуєте високому і благородному покликанню повертати людям здоров’я і життя. Навіть у цей надскладний час, коли невідома та підступна хвороба атакує людство, а система медичного обслуговування перебуває у стадії реформування, ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, гідності, витримки та жертовності. Відзначення в Україні Дня медичного працівника свідчить про високу шану суспільства до представників цієї надзвичайно благородної і почесної професії, які своєю працею дарують людям найцінніше – здоров’я та віру в життя.

Від усієї громади сердечно дякуємо за вашу самовіддану працю, безмежне милосердя, фаховість, високу моральність, за врятовані життя та збережене здоров’я! Бажаємо вам, шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Новодністровської громади, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської вдячності. З вірою і впевненістю прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу своїм пацієнтам задля збереження життя і зміцнення здоров’я всього населення держави. Нехай найкращі прояви доброти, сердечні пориви турботи про ближнього повертаються до вас людською вдячністю, гідною зарплатою та радістю кожного дня!

З глибокою вдячністю за працю

секретар міської ради Наталія Цимбалюк

та депутатський корпус Новодністровської міської ради