Дорога громадо!


28 червня кожен громадянин, який поважає свою державу та її правові основи, відзначатиме День Конституції України. 24 роки тому висловлюючи суверенну волю українського народу Верховна Рада ухвалила Основний Закон України. Сталося це о 9:18 ранку 28 червня 1996 року. Цій важливій події передували шість років важкої праці, консультацій, дебатів і домовленостей.

Конституція України стала фундаментом розбудови вільної, незалежної, демократичної держави, боротьбу за яку вели багато поколінь українців. Основний Закон заклав основи побудови в Україні правової держави, додав імпульсу розвитку демократії та утвердженню загальнолюдських цінностей у нашій незалежній державі.

Нам з вами варто пам’ятати, що Основний Закон — це не тільки обмеження і рамки розвитку нашого майбутнього, а й великі можливості та гарантовані права вільної розбудови Української Держави. І реалізовувати їх – наша спільна справа. Віримо, що ваші розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, сумлінна праця на благо громади і всієї України сприятимуть розбудові та розквіту нашої держави.

То ж нехай з нагоди цього важливого свята – Дня Конституції України – у ваших серцях панує світлий настрій, незважаючи на всі випробування і негаразди, хай вас переповнює почуття гордості за державу та надихає впевненість у майбутньому. Щоб згуртованість навколо спільної національної ідеї піднімала ще вище рівень громадянської свідомості, патріотизму! Божого всім благословіння!

Секретар міської ради Наталія Цимбалюк

та депутатський корпус Новодністровської міської ради