З Днем народження, любе місто!

12 липня Новодністровськ у розкішному різнобарв’ї літа зустріне свій День народження. На превеликий жаль, цього року ми не можемо провести масові заходи, через карантин вони під забороною. Але дуже хочу сподіватися, що, попри всі проблеми і перешкоди, кожен з вас – незалежно від віку і статі, від професійного рівня та місця перебування – кожен, хто вважає себе новодністровцем, почуватиметься трішки іменинником, адже наше молоде і таке гарне місто в черговий раз відзначить своє свято. Вірю, що любов до рідного міста згуртує нас, збадьорить оптимізмом, додасть натхнення втілювати мрії та наповнить силами, щоб разом протистояти усім викликам, які можуть постати перед потужною, красивою і волелюбною громадою новодністровців!

З Днем народження, любе місто!

Секретар міської ради Наталя Цимбалюк