ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ВОДІ!


Літо у розпалі, водні об’єкти заповнені відпочивальниками, і часто більшість з них не замислюється про правила поведінки на річках та озерах. Тому з метою запобігання травмування й загибелі людей та профілактики порушень правил безпечного поводження на водоймах фахівці Сокирянського районного сектору управління ДСНС України у Чернівецькій області 21 липня провели  профілактичний рейд.

Під час заходу рятувальники вкотре закликали громадян, щоби ті під час купання дотримувались елементарних правил. Людям нагадали про небезпеку купання та пірнання у непристосованих для цього місцях та закликали не заходити у воду напідпитку. Під час спілкування особливу увагу рятувальники приділили батькам із дітьми.  Вони закликали у жодному разі не випускати малечу з поля зору і дозволяти їм купатися лише у присутності дорослих. Окрім того, рятувальники розповіли правила надання першої допомоги потопаючому. 

Усім відпочивальникам, з ким вдалося поспілкуватись, фахівці служби ДСНС вручили інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпеки на воді та екстреного номера Служби порятунку «101»!

Начальник Сокирянського РС УДСНС    

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                                    Сергій СЕЛЕЗНЬОВ