Громадяни без засобів індивідуального захисту не повинні обслуговуватись закладами торгівлі та на міському ринку


На території Новодністровської ОТГ посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, в тому числі суб’єктами господарювання, незалежно від форм власності. Постановою №500 від 17 червня, серед іншого, встановлено, що на період дії карантину забороняється:

  • перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;
  • самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
  • здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Також зазначається, що перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення.

Протоколом №32 від 29.07.2020р. комісії з питань ТЕБ та НС Новодністровської міської ради регламентовано роботу міського ринку. Всі його учасники – продавці та покупці на ринку зобов’язані:

  • дотримуватись соціальної дистанції;
  • застосовувати засоби індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно

З 29 липня до 5 серпня заборонено роботу павільйону з продажу м’яса.

Відповідно до вимог карантину, на території міського ринку систематично проводиться дезінфекція.

Також:

Забезпечуються карантинні вимоги щодо недопущення стихійної торгівлі.

Активізовано роботу мобільної групи з проведення перевірок дотримання закладами обслуговування населення протиепідемічних заходів.

Дозволено проведення масових заходів при умові дотримання вимоги: 5 квадратних метрів для кожного його учасника.

В першій декаді серпня відновлюється робота закладів дошкільної освіти «Ромашка», «Радість», «Теремок» з дотриманням визначених Постановою Головного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020р. вимог.