Фінансування допомоги по вагітності та пологах за 7 місяців 2020 року по Сокирянському району

Протягом липня Сокирянським відділенням управління Фонду  соціального страхування України в Чернівецькій області прийнято до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 429,1 тис. грн. Це на 26,6%, або 90,1 тис. гривень більше, ніж у червні 2020 року.

Загалом виплати нараховано за січень-липень 2020 року для 76 працюючих жінок за 9889 днів перебування у декретних відпустках.

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах склав 207,33 гривні.

Нагадаємо, допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами.

Сокирянське відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України