Новодністровськ у «жовтій» зоні


З 21 вересня почало діяти нове епідемічне зонування, відповідно до якого м.Новодністровськ перенесено з «помаранчевої» у «жовту» зону.

У «жовтій» зоні забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. Зберігаються також обмеження «зеленої» зони, яка передбачає:

— перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;

— проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

— робота кінотеатрів із заповненістю на 50%;

— перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Про ситуацію із поширенням коронавірусного захворювання covid – 19 поінформувала головний лікар Центру ПМСД м.Новодністровськ Тетяна Щаслива:

‑ На сьогоднішній день маємо вісім пацієнтів з підтвердженим covid – 19. П’ять із них перебувають на амбулаторному лікуванні, тобто їхній стан це дозволяє. Троє інших лікуються в інфекційному відділенні Сокирянської лікарні. Їхній стан оцінюється як середньої важкості.

До речі, пацієнти з коронавірусним захворюванням covid – 19, які перебувають на стаціонарному лікуванні, повинні отримувати безкоштовне лікування.

Також Тетяна Іванівна розповіла про зміни в інструкціях щодо умов лікування та виявлення хворих. Ще повідомила, що в Сокирянській лікарні нещодавно придбано і встановлено прилад для проведення ІФА-тестів.