Оголошення: про розгляд заяви щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ”Детального плану території частини території мікрорайону «Юність» м.Новодністровськ (для розміщення і обслуговування громадської будівлі з прийомним пунктом хімчистки мікрорайону “Юність” в м. Новодністровськ Чернівецької області)”.

Новодністровська міська рада повідомляє  про розгляд заяви щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ”Детального плану території частини території мікрорайону «Юність» м.Новодністровськ  (для розміщення і обслуговування громадської будівлі з прийомним пунктом хімчистки мікрорайону “Юність” в м. Новодністровськ Чернівецької області)”.

Свої зауваження і пропозиції надавати до Новодністровської міської ради: 60236, мікрорайон “Діброва” в м. Новодністровськ  Чернівецької області. Тел./факс:(03741) 3-11-54, 3-15-45 Контактний e-mail: 05398510@mail.gov.ua.

Термін подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дня опублікування. Детально із заявою про СЕО можна ознайомитися на офіційному сайті Новодністровської міської ради: miska-rada.com.ua.

Завантажити: ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ