Новодністровська міська рада повідомляє  про розгляд заяви щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ”Детального плану території частини території мікрорайону «Юність» м.Новодністровськ  (для розміщення і обслуговування громадської будівлі з прийомним пунктом хімчистки мікрорайону “Юність” в м. Новодністровськ Чернівецької області)”. Свої зауваження і пропозиції надавати до Новодністровської міської ради: 60236, мікрорайон “Діброва” в м. Новодністровськ  Чернівецької області. … Читати далі Оголошення: про розгляд заяви щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ”Детального плану території частини території мікрорайону «Юність» м.Новодністровськ (для розміщення і обслуговування громадської будівлі з прийомним пунктом хімчистки мікрорайону “Юність” в м. Новодністровськ Чернівецької області)”.