Персональний склад дільничних виборчих комісій


Виборча дільниця №730445 (Новодністровська гімназія)

ГОЛОВА ДВК –  Алієва Надія Олександрівна (від кандидата на посаду міського голови Шевчук А.В);

СЕКРЕТАР ДВК– Алієва Ольга Олександрівна; 

ЧЛЕНИ ДВК:

 

  • Хмелівська Майя Іванівна («Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»); 
  • Целуйко – Гавриліна Лариса Дмитрівна (ПП «Європейська Солідарність»);
  • Зла Аліна Вікторівна (ПП «Слуга народу»);
  • Йосипенко Олеся Миколаївна (ПП «Слуга народу»);
  • Бушовська Оксана Анатоліївна (ПП «Пропозиція»);
  • Балук Олена Петрівна;
  • Артемова Кароліна Миколаївна  (від кандидата на посаду міського голови Стояна Т.Г.);
  • Горган Юлія Василівна (ПП «Сила і Честь»);
  • Біжан Олена Володимирівна (ПП «Єдина Альтернатива»);
  • Погребняк Надія Володимирівна (від кандидата на посаду міського голови Паламарчука С.С.);
  • Ахметова Тетяна Сергіївна (ПП «Рідне місто»);
  • Скрипник Марина Вікторівна (ПП «Слуга народу»);
  • Кімаковська Катерина Петрівна (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»);
  • Цимбалюк Вікторія Василівна;
  • Глушко Людмила Йосипівна (ПП «Сила і Честь»);
  • Куртиш Майя Михайлівна;

 

 

Виборча дільниця №730444 (музична школа)

ГОЛОВА ДВК –  Студена Роксолана Іванівна (ПП «Пропозиція»);

СЕКРЕТАР ДВК – Мельник Анастасія Сергіївна (від кандидата на посаду міського голови Шевчук А.В.);

ЧЛЕНИ ДВК :

  1. Южов Василь Семенович (ПП « Опозиційна Платформа – за життя»);
  2. Мельник Лілія Анатоліївна (від від кандидата на посаду міського голови Цимбалюк Н.О);
  3. Химич Ольга Петрівна (ПП «Слуга народу»);
  4. Самчук Ірина Іванівна (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»);
  5. Бекір Антоніна Петрівна (ПП «Слуга народу»);
  6. Баранова Валентина Семенівна (від кандидата в депутати Силантьєва С.Ф.);
  7. Варварська Лариса Іванівна (від кандидата в депутати Чабан М.Г.);
  8. Яцко Сніжана Олександрівна «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  9. Молошаг Інна Михайлівна  (ПП «Сила і Честь»);
  10. Яремчук Валентина Сергіївна (ПП «Європейська Солідарність»);
  11. Горган Олена Михайлівна (ПП «Сила і Честь»);
  12. Колесник Жанна Вікторівна (ПП «Єдина Альтернатива»);
  13. Хаврова Руслана Григорівна(від кандидата на посаду міського голови Дмитрука А.П.);
  14. Шевчук Світлана Олександрівна (від міського голови Стоян Т.Г.);
  15. Кобилаш Наталія Олександрівна (ПП «Слуга народу»);
  16. Василіка Ольга Миколаївна 

 

Виборча дільниця №730443 (спорткомплекс)

ГОЛОВА ДВК –  Близнюк Олена Дмитрівна (ПП «Сила і честь»);

СЕКРЕТАР ДВК– Даниленко Оксана Володимирівна (від кандидата на посаду міського голови Стояна Т.Г.);

ЧЛЕНИ ДВК:

  1. Косташ Ніна Василівна (ПП «Опозиційна Платформа – за життя»);
  2. Понєтайкіна Вєсілє Наргіліївна (ПП «Опозиційна Платформа – за життя»);
  3. Мензак Вікторія Олександрівна (ПП «Батьківщина»);
  4. Драбата Світлана Миколаївна (від кандидата на посаду міського голови Шевчука А.В.);
  5. Мельник Ірина Володимирівна (ПП «Слуга народу»);
  6. Дуркіна Людмила Анатоліївна (ПП «Слуга народу»);
  7. Ільніцька Іванна Іванівна ( ПП «Пропозиція»);
  8. Сливка Олена Анатоліївна (від кандидата в депутати Девди П.Т.);
  9. Сморжевська Інна Володимирівна  (від кандидата на посаду міського голови Дмитрука А.П.);
  10. Стельмах Розаліна Володимирівна (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»);
  11. Дурицька Юлія Василівна (ПП «Слуга народу»);
  12. Аркуша Неля Іванівна (ПП «Рідне місто»);
  13. Швець Альвіна Володимирівна (від кандидата на посаду  міського голови Паламарчука С.С.);
  14. Шмакова Олена Іванівна (ПП «Єдина Альтернатива»);
  15. Василенко Діана Миколаївна (ПП «Сила і честь»);
  16. Ляшук Людмила Володимирівна  (ПП « Європейська Солідарність»).

 

Виборча дільниця №730442 (школа ІІ-ІІІ ступенів)

ГОЛОВА ДВК –  Степанишина Леся Петрівна (від кандидата на посаду міського голови Цимбалюк Н.О.);

СЕКРЕТАР ДВК – Римар Олена Василівна (ПП «Слуга народу»);

ЧЛЕНИ  ДВК:

  1. Яремчук Валерій Павлович (ПП « Європейська солідарність»);
  2. Андрюк Валентина Михайлівна (ПП «Слуга народу»);
  3. Григоренко Надія Іванівна (ПП «Єдина Альтернатива»);
  4. Ткачук Тетяна Сергіївна (ПО «Батьківщина»);
  5. Коваль Ольга Олегівна (ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка»);
  6. Подгорняк Максим Васильович (ПП «Рідне місто»); 
  7. Ткач Ярослава Іванівна (ПП «Сила і честь»);
  8. Чабан Мар’яна Володимирівна (ПП «Сила і честь»);
  9.  Ватрич Сніжана Анатоліївна (від кандидата на посаду міського голови Паламарчука С.С.);
  10. Трохимчук Людмила Іванівна (від кандидата на посаду міського голови Стояна Т.Г.);
  11. Дячина Оксана Григорівна (від кандидата на посаду міського голови Дмитрука А.П.);
  12. Квятковська Наталя Миколаївна (ПП «Слуга народу»);
  13. Халупняк Валентина Семенівна (від кандидата на посаду міського голови Шевчука А.В.);
  14. Маковій Людмила Анатоліївна (від кандидата на посаду міського голови Цимбалюк Н.О.);  
  15. Дущак Мері Омарівна; 
  16. Ватрич Юлія Андріївна.