ЦНАП розмістився в новому офісі

Віднині, тобто з понеділка 12 жовтня, управління «Центр надання адміністративних послуг» Новодністровської міської ради працює в іншому приміщенні того ж будинку №1В. В новому, просторому, зручному офісі розташувалися відділи надання адміністративних послуг, ведення реєстру територіальної громади м. Новодністровськ та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних і фізичних-осіб підприємців.

Так доходить до завершення проект, розпочатий ще наприкінці 2018 року за програмою U-LEAD з Європою, яка допомагає органам місцевого самоврядування покращувати якість адміністративних послуг. Відповідно до умов проекту, Новодністровська міська рада виділила для Центру надання адміністративних послуг приміщення та фінансування на його реконструкцію. Від партнерів проекту – інституційна підтримка, навчання персоналу, програмне забезпечення та комп’ютерна техніка, офісні меблі.

«Це дуже зручно, коли в одному приміщенні розташовані всі відділи нашого управління, ‑ ділиться враженням начальник ЦНАП Альона Лученко. – Не скільки для працівників, як для відвідувачів, адже в одному місці вони зможуть отримати відповіді з усіх питань. Також до їхніх послуг зручні меблі, дитячий куточок, зона Wi-Fi, незабаром буде також електронна черга».

В рамках цього проекту також облаштовано кімнату для розміщення обладнання для виготовлення закордонних паспортів громадян (на 2021 рік планується його придбання), в подальшій перспективі – обладнання для виготовлення посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів.

Окремий кабінет облаштовано для розміщення архівних документів. Є побутова кімната. Створено також віддалене робоче місце в с.Ломачинці, де для надання адміністративних послуг виділено і умебльовано окреме приміщення.