Дорогі захисники України! Шановні краяни!


Щиро вітаємо вас із Днем захисника України та Днем Українського козацтва, які відзначається у світлий день Покрови Пречистої Богородиці!

14 жовтня увібрало в себе і багаті традиції Українського козацтва, і славні подвиги Української повстанської армії, і ратні звитяги Збройних Сил України. Цей день символізує зв’язок багатьох поколінь оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, уособлює мужність і героїзм найкращих синів і дочок України.

Сьогодні ми схиляємо голови перед непохитністю і відвагою, жертовністю і патріотизмом наших героїв, вклоняємось Божій Матері, яка Своїм Святим Покровом захищає захисників української землі. У цей день ми віддаємо шану пам’яті усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну, та дякуємо всім живим, хто взяв у руки зброю і встав на захист Вітчизни, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу. Сподіваємось, що зерна повстанської мудрості та військової відваги, посіяні минулими поколіннями, зійдуть щедрим урожаєм в наших нащадках ‑ до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави.

Щиро зичимо кожному дому, родині та всій новодністровській громаді добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні! Героям слава!

Секретар міської ради Наталя Цимбалюк
та депутатський корпус Новодністровської міської ради