Відзавтра, 16 жовтня, навчальні заклади Новодністровська йдуть на канікули

Таке рішення ухвалила комісія з питань ТЕБ і НС Новодністровської міської ради на засіданні 15 жовтня за пропозицією начальника відділу гуманітарної політики Людмили Пастушок. У своєму зверненні Людмила Леонідівна пояснила, що на даний момент уже є підтверджені випадки захворювання на covid – 19 серед учнів, учителів та технічного персоналу навчальних закладів та опираючись на рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо зміни структури навчального року. «Канікули, категорично – канікули! Саме таким чином ми зможемо розірвати ланцюжок передачі вірусу від людини до дитини і цим запобігти його поширенню», ‑ наголосила начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок.

Головний лікар Центру ПМСД м.Новодністровськ Тетяна Щаслива також наголосила, що не всі відсутні в школах учні неодмінно мають небезпечне захворювання. Зараз, як завжди у міжсезоння, люди хворіють на ГРВІ та грип. «Але разом з тим, позавчора ми отримали результати аналізів, covid – 19 підтверджено у семирічної дитини. Є такий діагноз і в одного вчителя. Сьогодні та завтра ми знову робимо забір зразків для аналізів. Окремі результати також можуть бути позитивними. Тому підтримую пропозицію Людмили Леонідівни. Але ефективності зможемо досягти лише за умови неухильного дотримання карантинних вимог, тобто батьки мають слідкувати, щоб діти не гуляли вулицями з друзями, а справді перебували вдома. Це ж стосується і всіх дорослих – миття рук, носіння масок у приміщенні, дезінфекція тощо»,‑ сказала Тетяна Іванівна.

Саме про це просять усіх новодністровців члени комісії з питань ТЕБ та НС: не нехтувати протиепідемічними заходами заради збереження здоров’я власного та оточуючих осіб, пам’ятати, що вчасно вимиті з милом руки і маска у громадських приміщеннях убезпечить від зараження вірусом, вакцини проти якого ще не винайшли.

Дошкільні та позашкільні заклади функціонуватимуть у звичному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів.

Міський ринок в суботу 17 жовтня ще працюватиме, але надалі комісія може прийняти рішення про його закриття, якщо покупці, а особливо продавці ігноруватимуть карантинні вимоги: наявність захисних екранів, дезінфекція, маски, рукавички.