9 листопада ‑ Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щиросердно вітаю зі святом усіх, хто присвятив себе одній із найбільш благородних і відповідальних місій – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу. Саме завдяки вашій праці, ініціативі, ідеям, талантам, силі духу і творчого пошуку наша національна культура й досі зберегла свою чистоту, самобутність, яскраву індивідуальність. Оберіг наших духовних цінностей відіграє визначальну роль у створенні духовного простору Української держави та вихованні підростаючого покоління. Від самого свого народження багата талантами новодністровська громада майстерно вписалася в полотно крайової та національної творчості і продовжує збагачувати його новими творчими здобутками, ідеями та задумами. Ваш внесок спільну справу духовного відродження заслуговує на слова щирої вдячності!

Від усієї душі бажаю вам, шановні працівники культури та аматори народного мистецтва, мирного неба, міцного здоров’я, натхнення та наснаги, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної жаги творити, вдячних вам шанувальників!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і радісним!

Секретар міської ради Наталя ЦИМБАЛЮК