Звіти, плани та доручення – на апаратній нараді

Нинішній робочий тиждень виконавчих органів Новодністровської міської ради розпочався з апаратної наради під головуванням секретаря міської ради Наталі Цимбалюк, де керівники відділів, управлінь та служб доповіли про поточний стан справ і спланували роботу на наступний тиждень.

Першим на порядку денному стало питання про ремонт колектора. Замовником робіт виступає ДКП «Управління «Тепловодоканал», виконавця визначено в результаті тендерних процедур, наразі підприємство-пережець приступило до виконання робіт. Начальник УТВК Ігор Цибульський запевнив, що за умови сприятливих погодних умов до кінця цього місяця ремонт може бути завершено. Також наголосив, що дорожнє покриття залишиться цілісним, роботи будуть здійснюватися методом «проколу» під трасою.

Керівники бюджетних установ доповіли про температурний режим в підпорядкованих закладах, запевнили, що в школах, садочках та лікарні (там, де тривають процеси) він відповідає нормам і за потреби регулюється. Але гостро стоїть питання опалення в спортивному комплексі. Котельня, що була придбана ще у 2012 році продовжує залишатися на відповідальному зберіганні в Чернівцях. Та її стан і комплектація потребує експертної оцінки – про це зауважила начальник відділу інвестицій та євроінтеграції Христина Філімонюк. Від цього залежать подальші кроки щодо вирішення питання опалення споруди спортивного комплексу.

Питання підготовки до зими стоїть на особливому контролі влади міста. «На жаль, маємо дуже багато проблемних питань у сфері ЖКГ, що пов’язані з недолуго проведеною реформою, ‑ зауважила Наталя Олександрівна. – Новому складу ради доведеться приймати кардинальні рішення, щоб їх впорядкувати». Вона також дала доручення відповідним відділам і службам щодо розробки і затвердження схеми розчистки доріг від снігу.

Про епідемічну ситуацію в міста розповіла головний лікар Центру ПМСД Тетяна Щаслива. Повідомила, що за два останні дні було відібрано 31 зразок для тестування, 17 з них виявились позитивними, тож про спад епідемії говорити не доводиться. Також Тетяна Іванівна наголосила, що на сімейних лікарів зараз лягло велике навантаження також і через ГРВІ, на прийом приходить маса людей, може постати питання браку кадрів.

Секретар міської ради Наталя Цимбалюк повідомила, що знову виникли нагальні питання для розгляду сесією, тож депутатам ще нинішнього VII скликання доведеться ще раз зібратися для їх вирішення. Це стосується внесення змін до бюджету (передусім, збільшення видатків на Центр ПМСД), звітування про виконання бюджету за 9 місяців (вимога Бюджетного кодексу України), ряд земельних питань тощо. Ще одну позачергову сесію планується скликати 10 листопада, хоча, як зауважила Наталя Олександрівна, це вже може бути непросто.

Перша ж сесія в новому складі депутатів передбачається, орієнтовно, на останній тиждень листопада. Саме тоді обранці новодністровської громади складуть присягу та приступлять до своїх обов’язків.