«Місто Добра» відкрито!

Збереження родинних зв’язків між батьками й дитиною в той момент, коли в сім’ї чиниться домашнє насильство, насильство за ознакою статті або коли сім’я опинилася в складних життєвих обставинах є одним з найважливіших питань суспільного значення, яке вимагає не лише негайного вирішення, а й надання допомоги для подолання сім’єю таких періодів.

В Чернівцях офіційно відбулося відкриття Кризового центру «Місто Добра», метою якого визначено сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків, перш за все, між мамою та дітьми.

Кризовий центр «Місто Добра» – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якого жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки з дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України. Кожен із них може отримати кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобути навички ведення домашнього господарства, а за потреби здобути освіту чи працевлаштуватись. Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки. Разом з тим, умови перебування в центрі адаптовані для осіб з інвалідністю.

Для зарахування до Кризового центру «Місто Добра» необхідні:

• попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
  • флюорографія;
  • аналіз на Torch-інфекції.

З детальною інформацією про діяльність Кризового центру можна ознайомитися на офіційному сайті https://misto-dobra.com.ua або зателефонувавши на безкоштовний номер 0 800 503 231 чи на номер офісу БФ «Я майбутнє України», керівником якого є засновниця «Міста Добра» Марта Левченко: +38 (099)2000 103. Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com.