Найвища людська цінність – життя й здоров’я дітей!

Попередження випадків загрози життю й здоров’ю дітей є пріоритетним напрямком роботи структурних підрозділів органів місцевого самоврядування. З настанням осінньо-зимового періоду та з погіршенням погодних умов актуальним стає питання своєчасного виявлення дітей в несприятливому середовищі.

Відповідно до розпорядження міського голови від 26.10.2020р. №277-р «Про проведення профілактичного рейду», 28.10.2020р. службою у справах дітей спільно з Новодністровським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, співпрацюючи з Новодністровським відділення поліції, організовано профілактичний рейд щодо перевірки всіх місць можливого перебування дітей (недобудови, відкриті підвали й горища, ринок, вокзал) з метою своєчасного виявлення та вилучення дітей з несприятливого середовища, а також задля виявлення дітей, які можуть постраждати при погіршенні погодних умов. У ході даного інспектування на всіх перевірених об’єктах дітей не виявлено, однак факт перебування малолітніх та неповнолітніх дітей на спорудах незавершеного капітального будівництва неодноразово спостерігають мешканці міста. Тому не менш важливою у вказаному напрямку роботи є свідомість кожного громадянина, який бачить компанії дітей на небезпечних об’єктах, у відкритих підвалах чи на відкритих горищах й може повідомити про це відповідні органи й служби.

З метою недопущення травмування дітей, задля запобігання бездоглядності й безпритульності малолітніх та неповнолітніх осіб, службою у справах дітей систематично будуть організовані попереджувальні рейди, аби уникнути загроз для життя кожної дитини, яка проживає у місті. Також просимо всіх небайдужих мешканців обов’язково повідомляти службу у справах дітей Новодністровської міської ради, Новодністровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (НМЦСССДМ) або  Новодністровське відділення поліції про факти бездоглядності й безпритульності дітей, а також про перебування дітей на небезпечних для життя й здоров’я об’єктах.

Служба у справах дітей знаходиться в приміщенні міської ради, каб.№15, телефон 3-15-45; НМЦСССДМ – І поверх міської ради.

Збережемо разом життя й здоров’я кожної дитини, яка проживає у нашому місті!

Служба у справах дітей

Новодністровської міської ради