Рубрика: «Штрихи тижня»

Відбулася друга чергова сесія Новодністровської міської ради VIII скликання з порядком денним в 25 питань та розглядом депутатських запитів. Підготовка до сесії відбулась на засіданнях профільних комісій.

На потреби КНП «Сокирянська районна лікарня», де, зокрема, отримують послуги і новодністровці, Новодністровська міська рада прийняла рішення про виділення 100 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Розпочинається реконструкція покрівлі на 1-ому під’їзді будинку №16 м-ну «Діброва» загальною площею 400кв.м. Роботи виконуються ТОВ «Сакура». Вартість проекту складає 180 тисяч гривень. Завезено матеріали.

Розпочався проект омолодження зелених насаджень в місті. На тополиній алеї («Бродвей») висаджено 100 саджанців кленів. На між будинкових територіях та територіях бюджетних установ триває висадка 100 саджанців ялини, 100 саджанців ясена, 50 саджанців дуба червоного. Саджанці отримані безкоштовно від ДП «Глибоцьке державне спеціалізоване лісогосподарське підприємство агропромислового комплексу».

Тривають роботи з реалізації проекту «Реконструкція каналізаційного колектора до об’єкту ДКП «Управління «Тепловодоканал». Роботи виконуються кооперативом «Авангард». Загальна вартість проекту становить 991 тисячу гривень.

Виконуються роботи з влаштування пандусів. Використовуються «соціальні» кошти, які надходять до місцевого бюджету по Титулу будови Дністровської ГАЕС. Вартість проекту влаштування пандусу буд.№22 м-ну «Сонячний» становить 49тис.грн. Вартість пандусу до нових приміщень денного стаціонару міської лікарні входить в загальну суму проекту реконструкції приміщень.

Відбулися показові навчання з питань цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області з ввідною для Новодністровської ТГ «через пориви вітру та налипання снігу на лініях електропередач сталися розриви, на трансформаторній підстанції сталася пожежа». Навчання пройшли за планом.

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Новодністровської міської ради. Члени комісії заслухали інформацію щодо епідемічної ситуації, прийняли протокольні рішення щодо життєдіяльності міста в умовах карантину.