Рубрика “Штрихи тижня”

За програмою «Впевнений старт» для дошкільних навчальних закладів міста придбано 10 телевізорів за 125 тис.грн., 6 багатофункціональних пристроїв (принтер, сканер, ксерокс) за 48тис.грн. та сушки (електрорушники) для всіх шкіл і садочків за 62,5тис.грн. Кошти виділені з місцевого бюджету.

У всіх навчальних закладах міста відбулися новорічно-різдвяні забави з дотриманням карантинних вимог. Заходи проходили в кожному класі та групі окремо без участі сторонніх осіб. За кошти місцевого бюджету (63тис.грн.) придбано солодкі подарунки для учнів 1 – 4 класів та вихованців дошкільних установ.

Відділ гуманітарної політики висловлює щиру вдячність філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та особисто її керівнику Вячеславу Климу за новорічні подарунки дітям пільгових категорій. Солодощі передані дітям.

29 грудня відбулося перше засідання комісії щодо визначення витрат на транспортування твердих побутових відходів з місць тимчасового складування на території м-ну «Промисловий» м.Новодністровськ до міського сміттєзвалища. За підрахунками ТОВ «Аванті+» там накопичено близько 17 тисяч кубометрів сміття. Члени комісії обмінялися думками щодо механізму обрахування витрат.

В мікрорайоні «Сонячний» облаштовано святкову зону з новорічно-різдвяними декораціями, ялинкою та ілюмінацією. Участь в її оформленні взяли працівники ДКП «Управління «Тепловодоканал», Будинку дитячої творчості, відділу енергоефективності та інвестицій міської ради.

Інклюзивно-ресурсні кімнати для корекційних занять з дітьми з особливими потребами, які облаштовані в ЗОШ ІІ – ІІІ ст., в філії ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» (молодшій школі) та ЗДО «Теремок», доукомплектовані новим обладнанням на загальну суму 111тис.грн. Завдяки встановленим пристроям навчання дітей проходить зручне та якісніше.

29 грудня відбулася позачергова 5-та сесія Новодністровської міської ради. Депутатами внесено зміни до програми «Фінансової підтримки КП «Новодністровський житловик» на 2020 рік» (з метою погашення заборгованості підприємства) та останні в цьому році зміни до місцевого бюджету Новодністровської міської ОТГ на 2020 рік

28 грудня міський голова м.Новодністровськ Наталя Цимбалюк  взяла участь у загальних зборах Чернівецького регіонального відділення Асоціації міст України. На зборах було обговорено низку актуальних питань щодо функціонування органів місцевого самоврядування, захисту їхніх прав та інтересів та прийнято ряд рішень.

Напередодні свят Новодністровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передав дітям, що перебувають у складних життєвих обставинах, та дітям з інвалідністю 25 подарунків від Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На адресу міського голови надійшов лист з міста Беч, польського побратима Новодністровська, з привітаннями з перемогою Наталі Цимбалюк на місцевих виборах та з пропозицією подальшої співпраці в рамках міжнародної технічної допомоги.

30 грудня службою у справах дітей Новодністровської міської ради спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представниками відділення поліції проведено рейд щодо перевірки місць можливого перебування дітей в несприятливому середовищі (недобудови, відкриті підвали й горища, ринок, вокзал). На оглянутих об’єктах дітей не виявлено.