11 січня відбулась чергова апаратна нарада

Чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів Новодністровської міської ради міський голова Наталя Цимбалюк розпочала з констатації факту дії на території всієї України та Новодністровська зокрема локдауну. Головний лікар КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяна Щаслива повідомила, що 5 січня надійшли результати останніх аналізів. З 20-ти відібраних зразків 15 виявились позитивними. Це може також свідчити про те, що сімейні лікарі направляють на аналіз пацієнтів, у яких є чітко виражені симптоми covid – 19. Станом на 11 січня 28 пацієнтів лікуються амбулаторно, дітей та медиків серед хворих немає. Також Тетяна Іванівна повідомила, що реанімаційне відділення Сокирянської районної лікарні заповнене на 100%. Разом з тим, жодних відмов у госпіталізації новодністровських пацієнтів від персоналу райлікарні не було.

Начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок доповіла, що ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» та ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів навчаються в дистанційному режимі, в філії ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» (молодшій школі) канікули продовжено до 24 січня, а дошкільні навчальні заклади працюють у штатному режимі. У зв’язку з відсутністю школярів у закладах знижено температурний режим – з метою економії коштів. Інші установи опалюються згідно температурного графіка – запевнив начальник ДКП «Управління Тепловодоканал» Ігор Цибульський.

Начальник КП «Новодністровський ринок» Анатолій Білоткач повідомив, що продовольчий ринок працює у штатному режимі з дотриманням карантинних вимог. Минулої суботи кількість учасників ринку (продавців і покупців) була невеликою, що, можливо, було спричинено святковими днями та запровадженням нових обмежувальних заходів. Представники правоохоронних органів перевіряли діяльність ринку, порушень не виявлено.

Щодо наповнення міського бюджету доповіла начальник фінансового управління Валентина Ферсанова. Повідомила, що до кінця місяця необхідно сплатити борг за послуги з теплопостачання і виплатити заробітну плату працівникам бюджетної сфери. Як завжди на початку року, надходження до бюджету невеликі, а запровадження карантинних обмежень може їх ще більше скоротити. У зв’язку з цим міський голова Наталя Олександрівна зауважила, що локдаун у великих і малих містах має різний ефект, тому запроваджувати його варто з урахуванням особливостей населених пунктів. Тому вона вважає за доцільне звернутися до Асоціації міст України, яка виступає на захист територіальних громад, з відповідними пропозиціями.

Також міський голова дала доручення щодо підготовки звернення Новодністровської міської ради до Кабінету міністрів України про вжиття заходів щодо встановлення прозорих тарифів на природний газ. Проект звернення планується винести на розгляд позачергової сесії міської ради для його підтримки депутатами.

Заступник міського голови, начальник управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Борис Петрик повідомив, що конкурс на визначення виконавця послуг з благоустрою території м.Новодністровськ не відбувся через відсутність учасників. У зв’язку з цим конкурс оголошуватиметься повторно.