Епідемічну ситуацію обговорили на черговому засіданні виконкому

Під час чергового засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради, яке відбулося 13 січня, головний лікар КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяна Щаслива поінформувала присутніх щодо епідемічної ситуації в місті. Повідомила, що кількість зразків для аналізів відбирається менше, але позитивні результати надходять. З відібраних 5 січня 20-ти зразків 15 підтвердились, вчора отримано 4 позитивні результати тестів з 9-ти. На сьогоднішній день пацієнтів з важкими станами немає, госпіталізацій пацієнтів з covid – 19 цього тижня також ще не проводилось. Всі нововиявлені лікуються амбулаторно. Відмов у прийомі новодністровських пацієнтів у Сокирянську районну лікарню немає.

Міський голова Наталя Цимбалюк наголосила, що Новодністровська міська рада готова до співпраці з Сокирянською ОТГ в частині співфінансування на утримання районної лікарні. Головне – визначити правильну формулу, за якою вираховуватиметься частка Новодністровська.

Наталя Олександрівна зауважила: «Нас не може влаштовувати розрахунок за кількістю жителів, адже ми також утримуємо заклади охорони здоров’я, до яких звертаються мешканці інших громад. Відомо також, що не всі новодністровці за медичними послугами звертаються саме в Сокиряни, дехто воліє отримувати їх в інших закладах. Ну і найбільш вагомий аргумент стосується того, що в філії «Дністровська ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» працюють здебільшого новодністровці, які разом зі своїми родинами отримують послуги в місті, але ПДФО сплачують до бюджету Сокирянської ОТГ».