Локдаун завершено, але карантин продовжується, ‑

такими словами міський голова Наталя Цимбалюк розпочала чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів міської ради, яка відбулася 25 січня. У зв’язку з цим продовжуються використовуватись засоби індивідуального захисту та дотримуватися дистанція. Начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок повідомила, що школи та будинок дитячої творчості запрацювали у звичному режимі, щоправда, за заявами батьків для окремих учнів загальноосвітніх навчальних закладів навчання може проводитися і дистанційно. Щоправда, уроки скорочені, розведені в часі, а харчування у школах відновиться лише після погодження з санітарно-епідемічною службою двотижневого меню. З 1 січня, як пояснила Людмила Леонідівна, введено нові вимоги.

З дотриманням карантинних обмежень запрацювали і заклади культури – будинок народної творчості та дозвілля, музична школа, музей, бібліотека. Начальник відділу культури міської ради Альона Присакар запевнила, що працівники відділу після локдауну мають багато творчих планів.

Міський голова Наталя Цимбалюк висловила стурбованість стосовно недотримання термінів виконання робіт підрядними організаціями, які виграють в тендерах, оголошених міською радою і виконують ремонти, реконструкції та інші будівельні роботи. Наталя Олександрівна попросила керівників, які курують цей напрямок роботи, більш вимогливо ставитись до виконавців робіт.

Також вона попросила розпочинати конкурс на вивезення твердих побутових відходів з місць тимчасового складування. Частину ТВП ТОВ «Аванті+» вивозитиме за власний рахунок (у зв’язку із скороченням маршруту до сміттєзвалища), інше частину – за рахунок резервного фонду місцевого бюджету. Повторний конкурс на виконання робіт із благоустрою відбудеться 28 січня, наразі до участі в конкурсі зголосилися низка підприємств. Поки що цю функцію виконує ДКП «Управління «Тепловодоканал».

Наталя Цимбалюк також повідомила, що в управління Центр надання адміністративних послуг міської ради (буд.№1В, перший поверх) незабаром буде розміщено адміністратора Чернівецької обласної енергопостачальної компанії (http://ek.cv.ua/personalnyi_kabinet/) для надання послуг клієнтам. Аналогічні домовленості досягнуто і з газовою службою.

Ще Наталя Олександрівна звернула увагу на стан криниць, які є в місті, попросила визначити, у котрих із них є питна вода та вартість обстеження і приведення їх до відповідного стану.

І також багато уваги було приділено обговоренню питання щодо зменшення кількості бродячих тварин у місті. Міський голова зауважила, що величезну роль у цьому процесі відіграють волонтери, які переймаються долею тварин. Але саме зараз на часі постало питання про залучення іногородньої спеціалізованої бригади. Питання буде вирішуватися і перебуває на контролі.