Відповіді на хвилюючі громадськість питання давали представники влади

Чергова сесія Новодністровської міської ради, яка відбулася 26 січня, розпочалася із візиту представників громадськості, які поставили до представників влади ряд запитань, актуальних для міста. Міський голова, депутати та профільні спеціалісти з готовністю погодились на діалог і дали роз’яснення.

Говорилося, зокрема, про відповідальність та фаховість працівників виконавчих органів міської ради, про нарахування субсидій, про формування тарифів на комунальні послуги тощо. Міський голова Наталя Цимбалюк запевнила, що розмови щодо підняття вартості водопостачання та водовідведення є абсолютно безпідставними. Наголосила, що рішення щодо формування тарифів приймаються не на сесії, а на виконкомі, а сама процедура вимагає попереднього оприлюднення, тому вірити видуманим повідомленням не варто. Тим більше, що є чимало способів комунікації з представниками влади, які залюбки нададуть відповідь на всі питання, що хвилюють громадськість.

Також вона повідомила, що вже є певні домовленості щодо залучення в місто операторів з касових розрахунків за електроенергію та газопостачання, чого так потребують новодністровці.

Найбільше уваги в цьому діалозі було приділено питанням щодо функціонування в місті закладів охорони здоров’я. Наталя Олександрівна наголосила, що питання збереження наявного в місті потенціалу стоїть на першому місці, тож щодо закриття або скорочення (зокрема служби швидкої допомоги) не може бути й мови. Навпаки, наразі розглядається ймовірність створення це одного пункту.

Більш детальну інформацію щодо функціонування КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новодністровськ» та КНП «Новодністровська поліклініка» дали керівники цих підприємств Тетяна Щаслива та Ольга Довбенко.