Стартував Відкритий чемпіонат м.Новодністровськ з футзалу сезону 2021 року

За сприяння Новодністровської міської ради в неділю 7лютого стартував Відкритий чемпіонат м.Новодністровськ з футзалу сезону 2021 року. Ігри чемпіонату проходять в ігровому залі спортивного комплексу комунальної установи «Новодністровська ДЮСШ» з дотриманням карантинних вимог.

Заявки на участь у чемпіонаті подали 11 команд: новодністровські «Тірас», «Дністер», «Енергія НДЮСШ» та «Laska»; сокирянські «Аматор» та «Лотос»; романковецький «Аполон», гвіздовецька «Бессарабія», футзальний колектив «Сербичани», «Аура-Спарта» з Вашковецької територіальної громади та «ФК МК» із смт.Муровані Курилівці.

Цього сезону, згідно Положення, чемпіонат проводиться у ІІІ етапи:

І етап: матчі команд по коловій системі в одне коло. За результатами ігор команди, що посіли 1-2 місця (далі – «переможці І кола»), автоматично здобувають путівки до ІІІ етапу – «суперфіналу», а команди, які займуть підсумкові місця нижче 6 (шостого) припиняють участь у чемпіонаті.

ІІ етап: матчі за вихід у «суперфінал» (далі – «ігри плей-офф»). Команди, які за результатами ігор «І кола», посядуть підсумкові місця з 3 (третього) по 6 (шосте), утворюють пари за схемою «3-6, 4-5», та з одного матчу визначають переможців, що проходять до ІІІ етапу – «суперфіналу». У разі, якщо у вказаних матчах зафіксовано нічию – пробиваються по 3 (три) післяматчевих пенальті.

ІІІ етап «суперфінал». Команди «переможці І кола» та команди-переможці «ігор плей-офф» зіграють між собою ігри в одне коло за коловою системою.

Відтак, до початку змагань на урочистому відкритті з вітальним словом та найкращими побажаннями учасникам чемпіонату звернулись Новодністровський міський голова Наталя Цимбалюк і керуючий справами виконавчого комітету Новодністровської міської ради Надія Бойчук.

1 тур чемпіонату відзначився новодністровським дербі, розгромними результатами та вилученнями з футзального паркету гравців команд.

Наводимо результати та статистику матчів 1 туру:

«Laska» м.Новодністровськ – «Дністер» м.Новодністровськ 4:4 (1:2)

Голи: Молофій І.(2), Куляк Г., а/г – Шевченко В. (2), Архилюк А., Рябий М.

Попередження: Попов О. –  Бербека В.

ФК «Сербичани» – «Енергія-НДЮСШ» м.Новодністровськ 7:3 (3:1)

Голи:Братушко О. (2), Соколов Т. (2),Костишин К.,Олійник М.,Олійник Вал. – Олійник Б. (2), а/г.

Попередження:Костишин К., Олійник Вал. – Регульський О., Браславський Є., Гуменюк Д.

ФК «Тірас» м.Новодністровськ – ФК «Аматор» м.Сокиряни 9:1 (1:0)

Голи:Куляк М.(3), Орган О.(2), Софійчук О., Димитров М., Трач О.,Притуляк С.– Плюшко І.

Попередження:Боднарчук О. (2), Димитров М., Орган О., Куляк М.– Бута Ю., Гончар Д.

Вилучення:Боднарчук О. (Тірас)

«Лотос» м.Сокиряни – «Аура- Спарта» Вашковецька територіальна громада4:6 (2:3)

Голи:Мельник О. (2), Савтюк О., Богачук Р. Руснак В., (2) Кишка В., (2), Пріпа А., Василіка І.

Попередження:Пріпа А. (2), Танас О. (всі «Аура-Спарта»)

Попередження:Пріпа А. («Аура-Спарта»)

«ФК МК» смт.Муровані Курилівці – «Бессарабія» с.Гвіздівці 15:1 (10:0)

Голи:Копитко В. (5), Білик Я. (3), Малахов М. (2), Вагалюк А., Мороз В., Сваток О., Копитко І.,  Крикливий М.– Барчук М.

2 тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу сезону 2021 року відбудеться наступної неділі 14 лютого 2021 року. В ньому зустрінуться:

10.00 ФК «Сербичани» – «Аполон»с.Романківці

11.15 «Тірас» м.Новодністровськ – Дністер»м.Новодністровськ

12.30 «Лотос» м.Сокиряни – «Енергія-НДЮСШ» м.Новодністровськ

13.45 ФК «Бессарабія» с.Гвіздівці – «Аматор»м.Сокиряни

15.00 «ФК МК» смт. Муровані Курилівці -«Аура-Спарта» Вашковецька територіальна громада

Наступну гру пропускають: Боднарчук О. ( «Тірас»), Пріпа А. («Аура-Спарта»)

Оргкомітет чемпіонату