Відбувся ІІ тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу

В неділю 14 лютого відбувся ІІ тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу сезону 2021 року. Ігри чемпіонату проходять в ігровому залі спортивного комплексу комунальної установи «Новодністровська ДЮСШ» з дотриманням карантинних вимог.

Центральною грою туру стало протистояння кращих футзальних команд міста Новодністровськ – «Тірасу» та «Дністра». З перших хвилин матчу гравці «Тіраса» впевнено заволоділи ініціативою на футзальному паркеті та зусиллями Максима Димитрова і Олега Трачаще ще до перерви в матчі повели в рахунку. На початку другого тайму номінальні господарі матчу вигравали з рахунком 4:1, однак гравці «Дністра» зібралися з силами, перехопили ініціативу та протягом останніх восьми хвилин завдяки лідерським якостям Вадима Новіцького та Віктора Шевченка зуміли зрівняти рахунок в матчі, встановивши таким чином закономірний та остаточний нічийний результат цікавої гри.

Серед інших результатів слід відмітити невдалий старт в Чемпіонаті романковецького «Аполону», дебютні розгромні перемоги сокирянських «Лотоса» та «Аматора», а також переконливу перемогу «ФК МК» із смт.Муровані Курилівці, що надала їм статус одноосібного лідера турнірної таблиці Чемпіонату!

Наводимо результати та статистику матчів 2 туру:

ФК «Сербичани» –  «Аполон» с.Романківці 7:4 (3:1)

Голи: Костишин К. (3), Кривинчук В. (2), Олійник Вал. (2) – Вахнован В. (2), Кушнір В.,Рябий А.

Попередження: Олійник Вал., Соколов Т. – Гангала В.

ФК «Тірас» м.Новодністровськ  – «Дністер» м.Новодністровськ 4:4 (2:0)

Голи: Димитров М.(2), Орган О. Трач О.  – Новіцький В.(2), Шевченко В.,Бербека В.

Попередження: Софійчук О. Харабара С. –  Новіцький В.

«Лотос» м.Сокиряни  – «Енергія НДЮСШ» м.Новодністровськ 7:3 (5:1)

Голи: Богачук О. (2), Мартиненко Д. (2), Заришняк О., Савтюк О.,Мельник О.– Олійник Б., Сивак А., Свідніцький Ю.

«Бессарабія» с.Гвіздівці  – «Аматор» м.Сокиряни 0:12 (0:5)

Голи: Гончар Д. (4), Бучацький Р. (3),  Маковей І. (2), Борзов І.,Загарчук О., Шимко В.

«ФК МК» смт.Муровані Курилівці  – «Аура- Спарта» Вашковецька територіальна громада 5:1 (2:0)

Голи: Каландей Р.(2), Крикливий М., Вагалюк А., а/г – Руснак В.

Турнірнатаблиця

Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу сезону 2021р.

2 0 0 2 1-27 0

3 тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу сезону 2021 року відбудеться наступної неділі 21 лютого 2021 року. В ньому зустрінуться: