Фахівці з рекрутингу служби зайнятості знайшли працівників на 300 вакансій


У серпні 2018 року Чернівецька обласна служба зайнятості розпочала роботу на засадах рекрутингу. Для роботодавців здійснюється підбір потрібного персоналу не тільки серед безробітних, але й за межами центрів зайнятості.У 2020 році рекрутери надавали послуги та підбирали фахівців для 640 роботодавців. Знайшли кваліфікованих працівників на майже 300 вакансій.

  • Робота фахівців із рекрутингу – це налагодження співпраці з роботодавцями та формування єдиної бази вакансій від працедавців і приватних посередників на ринку праці. Рекрутери у минулому році опрацювали 1400 резюме шукачів роботи, що розміщені на сайтах з пошуку роботи, після цього проводять співбесіду з кандидатами, при необхідності пропонують їм пройти тести, за результатами такого відбору – вибирають кращого фахівця та направляють його для співбесіду до роботодавця, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Фахівці з рекрутингу підшуковують працівників для роботодавців на вакансії, які не можуть укомплектувати з числа безробітних. Роботодавець, який звернувся до фахівців із рекрутингу служби зайнятості не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Оскільки попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. Така послуга надається в центрі зайнятості безкоштовно. Роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних сайтах, він може скористатися ресурсами служби зайнятості. А представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу за умови співпраці з центром зайнятості.

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості