Новодністровська ТГ ‑ серед кращих!

Новодністровська територіальна громада увійшла до рейтингу «Триста кращих малих та середніх України громад (до 150 тис. мешканців) станом на 01.01.2021 відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад», складеним Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу». Загалом по Україні було оцінено 1 416 громад за 40-ка критеріями. Оцінювались: політична воля громади до покращення власного стану, енергобезпека, глобальний відеомоніторинг, відкритість влади, адаптація до змін клімату, промоція громади на національному та міжнародному рівні, стратегічне планування і його результати, можливість участі у кооперації влада-бізнес-громада, можливість громадського впливу на проекти сталого розвитку, успішна реалізація проектів модернізації громади. Оцінювання не враховувало соціальні проекти, благоустрій, вивіз ТПВ, спортивні досягнення, стан охорони здоров’я та освіти, рівень депутатської освіти, стан дорожнього покриття тощо.

Новодністровськ зайняв 201-ше місце з рейтинговим показником 36,99. З Чернівецької області нас обійшли: Глибоцька ОТГ (65,06), Вашківецька ОТГ (49,76), Вижницька ОТГ (42,90) та Новоселицька ОТГ (45,31). Лідирує в рейтингу Тростянецька ОТГ Сумської області, її показник становить 159,22.