Проводяться перевірки щодо виконання вимог техногенної та пожежної безпеки

На виконання Доручення Прем’єр-міністра України від 27.01.2021 №2768/1/1-21 рятувальники Сокирянського РС У ДСНС України у Чернівецькій області продовжують позапланові перевірки готелів, пансіонатів, хостелів, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю щодо виконання вимог техногенної та пожежної безпеки.

Рятувальники перевіряють на безпечність евакуаційні шляхи та виходи, наявність та технічний стан систем протипожежного захисту та сповіщення, електрогосподарство, системи опалення, наявність і справність первинних засобів пожежогасіння та ще ряд питань у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Додатково на кожному об’єкті фахівці ДСНС проводять протипожежні інструктажі з персоналом, щодо безпечної організації евакуації людей у разі надзвичайних ситуацій.

Начальник Сокирянського РС УДСНС України у Чернівецькій області, підполковник служби ЦЗ Сергій СЕЛЕЗНЬОВ