Рубрика “Штрихи тижня”

В рамках підготовки до наступної чергової сесії Новодністровської міської ради впродовж тижня відбулися засідання депутатських комісій. В цілому розглядалося 27 питань запланованих порядком денним сесії. З метою детального вивчення та прийняття консолідованого рішення з питання «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Новодністровської міської ради» в понеділок 22 лютого планується провести спільне засідання всіх депутатських комісій.

Впродовж цього тижня тривала перевірка Держпродспоживслужби дотримання в ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» санітарних норм та протиепідемічних заходів щодо попередження поширенню covid – 19. За твердженням начальника відділу гуманітарної політики Людмили Пастушок, жодних порушень не виявлено, зауважень не зафіксовано. За висновком комісії, перевірений заклад може служити взірцем для інших.

В управлінні «Центр надання адміністративних послуг» (м-н «Діброва», буд 1 В, 1-й поверх) розпочав прийом страхувальників працівник Сокирянського відділення Фонду соціального страхування. Вирішується питання про розміщення там також представників енергопостачальних компаній.

16 лютого керівництво Новодністровської міської ради у складі міського голови Наталі Цимбалюк, заступника міського голови Бориса Петрика та керуючого справами Бойчук Надії взяло участь у засіданні «Основні аспекти формування дохідної частини бюджетів територіальних громад», яке відбулося в ГУ ДПС у Чернівецькій області за участю голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука.

В ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» та ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів минулого тижня завершили встановлення та налагодження пожежної сигналізації. Обладнання для попередження загорань в навчальних закладах обійшлося в 370 тисяч гривень.

12 одиниць оргтехніки на суму 189 тисяч гривень отримало управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради від Міністерства соціальної політики в рамках програми «Оснащення комп’ютерним обладнанням об’єднаних територіальних громад для виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».

Новодністровська міська рада подала заявку на конкурсний відбір громад для участі у «Програмі навчання депутатів: нова якість роботи місцевих рад» від U-LEAD з Європою. Для участі у Програмі буде відібрано 50 територіальних громад з усієї України, депутати рад яких стануть її учасниками. Всі заходи Програми проходитимуть в он-лайн режимі і будуть безкоштовними для учасників.

Для КПН «Новодністровська міська поліклініка» за кошти місцевого бюджету (155тис.грн.) придбано авторефлактометр та за кошти підприємства, отримані за рахунок платних послуг (10тис.грн.) – стіл з регулятором висоти для нього. Це обладнання допомагає лікарю-офтальмологу досконало проводити дослідження рогівки ока та встановлювати діагноз.

Відділом інвестицій та євроінтеграції Новодністровської міської ради підготовлено заявку на участь у конкурсі проектів із поліпшення соціально-економічних умов. Програма оголошена представництвом МОМ в Україні за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) Назва поданого проекту «Простір без перешкод». Його реалізація забезпечить просування соціально-економічного розвитку шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення. Вартість проекту 500тис.грн.

На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Новодністровської міської ради, яке відбулося 19 лютого, прийнято рішення про переведення з понеділка 22 лютого ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» та Новодністровської ЗОШ ІІ – ІІІст. в дистанційний режим роботи. Дитсадки та молодша школа продовжують роботу у звичному режимі.

В неділю 14 лютого відбувся другий тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу. Центральною грою туру стало протистояння кращих футзальних команд міста Новодністровськ – «Тірасу» та «Дністра», яке закінчилося нічиєю. За результатами ІІ туру в чемпіонаті лідирує ФК «МК» (смт.Муровані Курилівці) з двома виграшами та 20-ма забитими голами. Друге місце ‑ ФК«Сербичани», третє – ФК «Тірас» (м.Новодністровськ).

Урочистостями та покладанням квітів відзначили День Героїв Небесної Сотні. Цей день увійшов в історію новітньої України символом жертовності і патріотизму. Він надихає сьогоднішніх захисників України самовідданістю, силою духу та стійкістю людей, що поклали своє життя за майбутнє України.