Відзначили День Героїв Небесної Сотні


Представники трудових колективів міста Новодністровськ відзначили День Героїв Небесної Сотні – покладанням до пам’ятних місць квітів та урочистостями, які відбулися в приміщенні міської ради. До присутніх звернулася міський голова Наталя Цимбалюк із закликом не забувати подвиг героїв новітньої історії України:

«Український народ боровся за свою незалежність впродовж багатьох століть. З 2014 року уособленням захисників суверенної держави стали Герої Небесної Сотні

Наприкінці 2013 року на майдан Незалежності в Києві вийшли молоді люди, студенти, щоб показати, що найвищою гілкою влади в Україні є народ. То була цілком мирна акція, і ніхто не міг передбачити, що в лютому 2014 року на тому ж майдані будуть розвиватися криваві події. Небесна Сотня має залишитися в пам’яті кожного українця уособленням жертовності, патріотизму, прагнення до свободи, незалежності, гідності.

Сьогодні маємо також усвідомлювати, що змінювати країну має не влада, а кожен, хто в цій країні проживає. Кожен має почати з себе, з простих, елементарних речей. Є надія на те, що події кінця 2013-го – початку 2014 року та наступне випробування війною на сході роблять нас сильнішими, мудрішими, терплячішими. Ми прагнемо до кращого в нашій країні і все робитимемо, щоб реалізувати це прагнення. Слава Україні! Героям слава!»