Актуальне на сьогодні: епідемічна ситуація, підготовка до сесії та якість комунальних послуг. Репортаж з апаратної наради Уже традиційно апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів міської ради розпочинається із повідомлення головного лікаря КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» про епідемічну ситуацію в місті. Тетяна Щаслива повідомила, що станом на понеділок 22 лютого 17 пацієнтів з діагнозом covid-19 перебувають на амбулаторному лікуванні. В реанімаційному та інфекційному відділеннях Сокирянської районної лікарні новодністровців немає. Із 42-ох проведених минулого тижня експрес-тестів позитивними виявились 9, методом ПЛР підтверджено 4 випадки захворювання. Дітей серед них немає. Зате добавилось вісім неповнолітніх пацієнтів з ГРВІ. Тому, як зауважила головний лікар, переведення комісією з питань ТЕБ та НС шкіл на дистанційне навчання є оправданим рішенням. Директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Галина Грохольська додала, що станом на понеділок 22 лютого у закладах освіти відсутні у зв’язку із хворобою 104 учні, на лікарняних перебуває 4 педагогічні працівники. Міський голова Наталя Цимбалюк зосередила увагу присутніх на тому, що в даний час триває процес перегляду структур бюджетних установ. Це болюча, але вимушена дія, яка дозволить оптимізувати витрати. Питання розглядається скрупульозно, враховуються всі зауваження та пропозиції керівників структурних підрозділів, при визначенні розмірів стимулюючих доплат беруться до уваги міра відповідальності кожного спеціаліста та обсяги виконаної роботи. Тому Наталя Олександрівна попросила відноситись до процесу з розумінням і виваженістю. Також міський голова закликала до злагодженої співпраці підприємства, які надають комунальні послуги та попросила активізувати роботу із відновлення вуличного освітлення на ділянках, де прилади вийшли з ладу. Вона також дала доручення навести до Великодніх свят лад на міському кладовищі. Заступник міського голови Борис Петрик доповів, що комісійно визначено обсяги робіт, які необхідно виконати на цвинтарі, а саме: влаштування доріжок та частково встановити загорожу. Також в рамках підготовки до весни Наталя Олександрівна попросила активізувати роботу щодо проведення тендеру на надання послуг з озеленення і підготовки до затвердження виконкомом заходів із санітарної очистки міста.


 

Уже традиційно апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів міської ради розпочинається із повідомлення головного лікаря КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» про епідемічну ситуацію в місті. Тетяна Щаслива повідомила, що станом на понеділок 22 лютого 17 пацієнтів з діагнозом covid-19 перебувають на амбулаторному лікуванні. В реанімаційному та інфекційному відділеннях Сокирянської районної лікарні новодністровців немає. Із 42-ох проведених минулого тижня експрес-тестів позитивними виявились 9, методом ПЛР підтверджено 4 випадки захворювання. Дітей серед них немає. Зате добавилось вісім неповнолітніх пацієнтів з ГРВІ. Тому, як зауважила головний лікар, переведення комісією з питань ТЕБ та НС шкіл на дистанційне навчання є оправданим рішенням. Директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Галина Грохольська додала, що станом на понеділок 22 лютого у закладах освіти відсутні у зв’язку із хворобою 104 учні, на лікарняних перебуває 4 педагогічні працівники.

Міський голова Наталя Цимбалюк зосередила увагу присутніх на тому, що в даний час триває процес перегляду структур бюджетних установ. Це болюча, але вимушена дія, яка дозволить оптимізувати витрати. Питання розглядається скрупульозно, враховуються всі зауваження та пропозиції керівників структурних підрозділів, при визначенні розмірів стимулюючих доплат беруться до уваги міра відповідальності кожного спеціаліста та обсяги виконаної роботи. Тому Наталя Олександрівна попросила відноситись до процесу з розумінням і виваженістю.

Також міський голова закликала до злагодженої співпраці підприємства, які надають комунальні послуги та попросила активізувати роботу із відновлення вуличного освітлення на ділянках, де прилади вийшли з ладу. Вона також дала доручення навести до Великодніх свят лад на міському кладовищі. Заступник міського голови Борис Петрик доповів, що комісійно визначено обсяги робіт, які необхідно виконати на цвинтарі, а саме: влаштування доріжок та частково встановити загорожу.

Також в рамках підготовки до весни Наталя Олександрівна попросила активізувати роботу щодо проведення тендеру на надання послуг з озеленення і підготовки до затвердження виконкомом заходів із санітарної очистки міста.