Комісія з питань ТЕБ та НС встановила нові обмеження

У зв’язку із загостренням ситуації з поширенням коронавірусного захворювання, спричиненого covid-19 та на підставі протоколу №3 від 22.02.2021р. обласної комісії з питань ТЕБ та НС 23 лютого було скликано комісію з питань ТЕБ та НС Новодністровської міської ради. Комісія прийняла рішення щодо переведення в дистанційний режим роботи закладів:

ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» (старші класи),

Новодністровський ЗЗСО ІІ-ІІІ ст.,

Будинок дитячої творчості,

Новодністровська музична школа,

КУ «Новодністровська ДЮСШ»,

Дитяче відділення Територіального центру соціального обслуговування.

Весняні канікули в філії ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» (молодша школа) перенесено на перод з 24.02.2021р. до 05.03.2021р..

Дошкільні навчальні заклади та всі інші відділення Територіального центру соціального обслуговування працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

Встановлено режим роботи закладів громадського харчування: з 7.00 до 20.00год. Роботу дитячих розважальних комплексів заборонено.

Також комісія прийняла рішення про закритий режим роботи бюджетних установ та закладів.

Нові обмеження вступають в дію з 24.02.2021 року