Рубрика “Штрихи тижня”

26-27 березня службою у справах дітей спільно з Новодністровським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом молоді та спорту, із залученням працівників Сектору поліцейської діяльності №1 (м.Новодністровськ) проведено профілактичний рейд «Нічне місто». Під час рейду виявлено неповнолітніх, які в нічний час перебували на вулицях міста без супроводу дорослих. Працівниками органів НП зафіксовано адміністративне правопорушення щодо групи осіб (в тому числі двох неповнолітніх), які розпивали алкогольні напої в громадському місці.

29 березня відбувся конкурс на зайняття посади директора КУ «Центр надання соціальних послуг Новодністровської міської ради» Конкурс включав два етапи: перевірку знань українського законодавства та презентацію перспективного плану розвитку комунальної установи. Участь у конкурсі взяли чотири претенденти. Переможцем конкурсу визначено Оксану Шеверюк.

В рамках проведення місячника санітарної очистки та весняного благоустрою працівники ТОВ «Аванті+» прибрали територію прибережної смуги, де влітку відпочивають новодністровці та гості міста, і окраїну лісосмуги. Зібране сміття вивезене на полігон.

31 березня у відділенні Сектору поліцейської діяльності №1 (м.Новодністровськ) у режимі відеоконференцзв’язку відбулася нарада з керівниками підрозділів ГУ Національної поліції в Чернівецькій області, директором Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, в.о. начальника служби у справах дітей Чернівецької ОДА за участю інспектора ювенальної превенції Дністровського районного відділу поліції, начальника служби у справах дітей Новодністровської міської ради та начальника відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради з питань формування безпечного середовища серед дітей та щодо профілактики дитячої злочинності.

Забезпечення безаварійної експлуатації газових мереж, що не перебувають на балансі газопостачальної компанії, ‑ тема робочої зустрічі, яка відбулася 1 квітня. Питання щодо налагодження процесу технічного обслуговування газових мереж, які з 2018 року є спільною власністю жителів багатоповерхівок, обговорили перший заступник голови правління ПАТ «Чернівцігаз» Василь Гончар, начальник Сокирянського РУГГ Віктор Мартинюк, секретар Новодністровської міської ради Василь Лутчак та заступник міського голови Борис Петрик.

1 квітня відбулася робоча зустріч керівництва міської ради з директором філії Консорціуму НВО «Укргідроенергобуд» і головою профспілки філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС». На зустрічі обговорили питання щодо облаштування постаменту для встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку в одноіменному сквері в м-ні «Сонячний».

Міський голова Наталя Цимбалюк ініціювала і провела робочу нараду з підприємцями, які здійснюють торгівлю в зоні відпочинку на території прибережної смуги. В результаті обговорення напрацювали спільний план дій задля забезпечення максимально комфортних умов відпочинку та визначили зону відповідальності усіх учасників процесу.

Відділом інвестицій та євроінтеграції міської ради підготовлено та подано до Міністерства молоді і спорту України документи для продовження робіт з реконструкції басейну, що входить у комплекс Новодністровської ДЮСШ, за державною програмою. Реконструкція басейну розпочата у 2019 році, виконано робіт на суму 3,6млн.грн. (2,7 млн – за рахунок державних коштів). Для завершення робіт необхідно 11,4 млн грн, 10 з яких субвенція з державного бюджету на розвиток спортивної інфраструктури відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2021 р.