5 квітня відбулася чергова апаратна нарада

Розпочалася нарада з повідомлення головного лікаря Центру ПМСД м.Новодністровськ Тетяни Щасливої про епідемічну ситуацію. За тиждень зроблено 59 експрес-тестів, 17 з них позитивні і 24 тести методом ПЛР, з них позитивні 16. На ГРВІ захворіла 61 особа, 18 з них ‑ діти. Станом на 5 квітня вакцинацію проти covid – 19 пройшли 80 мешканців Новодністровська. В першу чергу її робили медикам, які дали на це згоду. З вікової категорії 80+ щепленням охоплені всі, хто виявив бажання його отримати. Наразі вакцинація пропонуєтьсь громадянам старше 70 років. Є зміни в інструкції. Відтепер береться до уваги вік громадських діячів (працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, соціальних працівників), щеплення робиться особам вік яких за 60 років. Також до вакцинації запрошуються вихователі дошкільних установ. У вівторок 6 квітня очікується черговий транш вакцини.

Міський голова Наталя Цимбалюк наголосила, що Чернівецька область продовжує залишатися в «червоній» зоні епіднебезпеки, тож про відновлення стаціонарного навчання в школах та роботи закладів громадського харчування наразі мова не йде. Заступник міського голови Борис Петрик повідомив, що в суботу до органів, які здійснюють контроль за дотриманням вимог карантину, надійшла інформація про функціонування одного з кафе на території міста у закритому режимі. Борис Юхимович нагадав, що така діяльність перебуває під забороною. Навіть до функціонування в режимі «на виніс» є свої вимоги.

Міський голова Наталя Цимбалюк дала доручення соціальним службам (управлінню соціального захисту та центру надання соціальних послуг) скласти списки самотніх малозабезпечених літніх громадян для надання їм подарункових наборів до Великодніх свят.

Начальник Управління «Тепловодоканал» Ігор Цибульський повідомив про відновлення робіт на реконструкції міського каналізаційного колектора. Також поінформував про проведені на міському кладовищі роботи із впорядкування та прибирання. Ці роботи продовжуватимуться, щоб до Великодня були завершені насипання доріжок щебенем, фарбування наявних об’єктів та в цілому наведення там порядку.

Наталя Олександрівна нагадала присутнім, що в місті триває місячник санітарної очистки та весняного благоустрою, до якого мають долучитися трудові колективи усіх підприємств, установ та організацій і прибрати закріплені за ними території. Також запропонувала присутнім взяти участь у «суботнику» з прибирання лісосмуги, що оточує місто.

На нараді озвучено проблему мешканців верхніх поверхів окремих будинків, де протікають дахи. Визначено, що реконструкцію цих покрівель було зроблено у 2014 – 2015 роках. Замовником робіт на той час виступало управління капітального будівництва Чернівецької ОДА. Наразі шість дахів знову потребують ремонту.

Начальник відділу інвестицій Христина Філімонюк повідомила, що минулого тижня з міського бюджету (стаття капітальні видатки) перераховано 100тисяч гривень за проведену експертизу ліфтів у багатоповерхових будинках міста. Таким чином роботу підйомників забезпечено на наступні два роки.