Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Новодністровської молодіжної ради

Установчі збори з формування складу Новодністровської молодіжної ради відбудуться

У ВІВТОРОК 20 КВІТНЯ 2021 року

в актовій залі Новодністровської міської ради.

Початок зборів о 17:00.

Новодністровська молодіжна рада утворюється як постійно діючий консультативно-дорадчий орган на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» для забезпечення реалізації молодіжної політики на території Новодністровської ТГ, створення системи молодіжного самоврядування, залучення молоді до участі у всіх сферах розвитку територіальної громади.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі молодіжної ради. Кількісний склад молодіжної ради визначено положенням про молодіжну раду – 21 особа, обирається строком на два роки.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, що навчаються чи ведуть свою діяльність та проживають на території Новодністровської ТГ.

Деталі участі за телефоном 096 988 67 69