Жителі приватних будинків потребують централізованого водопостачання та водовідведення

Мешканці району житлової забудови звертаються до міської влади з проханням забезпечити для них гарантовані українським законодавством послуги з водозабезпечення та водовідведення. Наразі жителі приватних домогосподарств беруть воду з облаштованих власними силами свердловин, а стоки зливають у вигрібні ями.

Про деталі будівництва нової гілки водогону йшла мова на робочій зустрічі, яка відбулася 7 квітня в залі засідань міської ради. Від мешканців району житлової забудови участь у цій зустрічі взяв Іван Фурман. «В першу чергу нас хвилює якість води, яку ми споживаємо, адже не всі власники свердловин роблять аналізи води», ‑ сказав Іван Іванович. Він також загострив увагу на доведеному факті зменшення кількості води на планеті в цілому і в Україні зокрема. Про це свідчать численні висохлі криниці.

Начальник відділу архітектури міської ради Артем Ковальський запевнив присутніх, що генеральним планом міста Новодністровськ ці мережі передбачені, тож будувати їх є не лише підстави, а й необхідність. Думку про те, що нова нитка водогону забезпечить водою не лише мешканців котеджів, а стане в нагоді й іншим споживачам, висловила начальник відділу інвестицій та євроінтеграції Христина Філімонюк. Адже на шляху водогону генпланом передбачено забудову таунхгаузів та торгівельного центру. Представники ДКП «Управління «Тепловодоканал» ‑ начальник підприємства Ігор Цибульський та головний інженер Володимир Ставнюк ‑ запевнили, що можливості є, але необхідно провести ряд заходів, зокрема, реконструкцію насосних станції та посилити їхні потужності.

У ході зустрічі напрацьовано попередній план, за яким будуть слідувати учасники процесу.