Відзначили 35-у річницю Чорнобильської катастрофи


Вшанувати подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній станції та відзначити Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф і 35-у річницю Чорнобильської катастрофи – з такою метою 23 квітня у залі засідань Новодністровської міської ради зібралися причетні до тих подій люди та представники органів місцевого самоврядування. Міський голова Наталя Цимбалюк зазначила: «Сьогодні велика честь і велика приємність жити поруч з героями, які захищали нас від поширення атомного лиха. На жаль, багатьох тих, хто побував на передовій того невидимого фронту, нині вже немає. Багато втратили здоров’я і можливість прийти до цієї зали. Та всім, хто боронив людство від радіації, низький уклін та щира вдячність поколінь.» Слова подяки за самовідданість у боротьбі з наслідками Чорнобильської катастрофи від усього депутатського корпусу висловила Наталія Якубовська. «Справді сумно спостерігати, що з кожним роком кількість ліквідаторів меншає. Тому бажаю всім насамперед здоров’я, миру та тих необхідних речей, які дарують людині щастя», ‑ сказала Наталія Олексіївна.

За представленням міського голови Новодністровської ТГ з метою відзначення громадської доблесті і активної суспільної позиції під час ліквідації аварії на ЧАЕС, Міжнародну медаль «Рятівникам людства» вручено Раїсі Сплавник, Миколі Радамовському та Георгію Малованюку. Медаль заснована Виробничо-творчим об’єднанням «Орден» разом з Всеукраїнським об’єднанням «Країна», присвячена 35-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

За активну громадську діяльність, самовідданість, високий професіоналізм виявлений під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи, Почесною грамотою Новодністровської міської ради нагороджено: Бориса Лотоцького, Антоніну Бішко, Станіслава Богуцького, Олександра Боднаря, Анатолія Боднарчука, Володимира Вуглицького, Валентину Гоменюк, Анатолія Загороднюка, Євгенію Закурену, Івана Химича, Володимира Злобіна, Марію Знаменську, Георгія Малованюка, Івана Макотяка, Людмилу Мельник, Михайла Мельника, Асада Музаффарова, Івана Накая, Олену Осипенко, Сергія Осипенка, Віктора Палку, Миколу Радамовського, Наталю Стебницьку, Марію Сухову, Валентину Танащук, Сергія Тарасова, Івана Тьотюла, Івана Химича, Валентина Шарко.