В рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці  26-28 квітня 2021 року на підприємствах міста проведено ряд заходів на тему “Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі”.


В одному із таких заходів на базі філії “Дністровська ГЕС” ПрАТ “Укргідроенерго” 26.04.2021р. взяли участь представники виконавчих органів Новодністровської міської ради.

Хочеться відмітити, що на підприємстві функціонує система управління охороною праці, в якій визначена конкретна роль і персональна відповідальність керівників усіх рівнів виробництва.

Працівникам приділяється особлива увага, так як людина – це найвища цінність, а її гідність, добробут, здоров’я, мотивація і безпека важливі для керівництва. Першочергова увага – це безпека праці. Безпечні та сприятливі умови роботи створено у кожному підрозділі та на кожному робочому місці. Такі умови виключають або зводять до мінімуму можливість впливу шкідливих та небезпечних факторів. 

Враховуючи корективи у сфері праці, які внесла пандемія  COVID-19, персонал станції працює з дотриманням всіх карантинних вимог.

Підприємство для своїх  працівників забезпечує належний рівень матеріального та соціального захисту, створює можливості для навчання та кар’єрного росту. Постійно проводиться підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників.

На підприємстві діє колективний договір, ухвалений на 2019-2021 роки. Положення колективного договору поширюються на всіх штатних працівників підприємства незалежно від того, чи є вони членами профспілки.

Для  привернення уваги до питань охорони праці, формування свідомої позиції дітей і молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці, на гідроелектростанції, вже вкотре, проводиться конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”.

Із вдячністю від учасників заходу адміністрації та службі ОП філії  “Дністровська ГЕС” ПрАТ “Укргідроенерго”  начальник служби БЖН Новодністровської міської ради
Марія РОШКА