Новодністровський «Тірас» – чемпіон Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу сезону 2021 року!

За сприяння Новодністровської міської ради відділом молоді та спорту, починаючи з лютого 2021 року проведено традиційний для нашого міста Відкритий чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу, в якому взяли участь 11 команд: новодністровські «Тірас», «Дністер», «Енергія НДЮСШ» та «Laska», сокирянські «Аматор» та «Лотос», романковецький «Аполон», гвіздовецька «Бессарабія», футзальний колектив «Сербичани», «Аура-Спарта» з Вашковецької територіальної громади та «ФК МК» із смт. Муровані Курилівці. Змагання проходили в ігровому залі спортивного комплексу комунальної установи «Новодністровська ДЮСШ» з дотриманням карантинних вимог.
Цього сезону, згідно Положення, чемпіонат проводився в три етапи. За підсумками проведених ігор до фінальної частини змагань потрапили футзальні колективи «Аматор» м.Сокиряни, «Laska» м.Новодністровськ, «Тірас» м.Новодністровськ та «Дністер» м.Новодністровськ.
В неділю 23травня відбулись фінальні ігри, які визначили призерів змагань:
І місце – «Тірас» м.Новодністровськ! Неодноразовий переможець футзальних змагань, впевнено, без поразок, демонструючи видовищну гру, вкотре підтвердив статус кращої команди нашого краю. Ця команда здобула максимальну кількість очок в фінальних іграх чемпіонату!
ІІ місце «Laska» м.Новодністровськ! Самобутній новодністровський колектив за підтримки підприємця Юрчака М.І. зумів зачарувати власною грою прихильників футзалу. Однак у вирішальному матчі, який став окрасою чемпіонату, поступився майбутнім чемпіонам.
ІІІ місце – «Аматор» м.Сокиряни! Сокирянські футзалісти стали справжнім відкриттям чемпіонату. Цього сезону завдяки вдалому підсиленню складу команди та безкомпромісній грі, потрапивши до фінальних ігор через стадію «плей-офф», спортсмени продемонстрували справжній спортивний характер, а винагородою їм стали бронзові медалі чемпіонату.
Таким чином Відкритий чемпіонат м.Новодністровськ з футзалу став завершенням футзального сезону 2021 року. Дякуємо усім учасникам змагань та вболівальникам, які протягом чотирьох місяців були частиною футзальних баталій!

Оргкомітет змагань