Рубрика “Штрихи тижня”

У середу 9 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради, участь у якому взяли 11 членів виконкому. Увагою виконавчого комітету охоплено різні сфери життєдіяльності міста (соціальний захист, діяльність комунальних підприємств, культура тощо). В цілому на засіданні було розглянуто 14 питань порядку денного та два додаткові. Також заступник міського голови Борис Петрик повідомив, що з 28 червня у місті працюватиме бригада волонтерів від благодійного фонду «4 лапи», які стерилізуватимуть і вакцинуватимуть бродячих собак.

6 червня в рамках чемпіонату Чернівецької області з футболу (ІІ ліга) новодністровський «Тірас» успішно зіграв на виїзді з ФК «Кельменці». В середині першого тайму новодністровці відкрили рахунок, уже традиційно, зі штрафного удару. Але невдовзі господарі поля зрівняли рахунок. Далі була гра, що називається, в одні ворота, яка закінчилась розгромними для кельменчан 6:1. Особлива відзначився того дня Димитров Максим, який забив найбільше голів. Футболістів палко підтримували вболівальники. Більше сотні фанатів приїхали зі своїми кумирами до Кельменців.

7 червня заступник міського голови м.Новодністровськ Борис Петрик взяв участь у презентаційному заході, що відбувся в КБУ «Культурно-мистецький центр ім.І.Миколайчука». Захід організований за підтримки Чернівецької обласної ради та Чернівецької міської ради. До участі в ньому були запрошені представники територіальних громад області. Таким чином буковинців познайомили з міжнародним культурно-соціальним проектом «Таємниці України для тебе». Мета цього проекту – залучення громад до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. Спікерами виступили, зокрема, міністр закордонних справ України (2014-2019 рр.) Павло Клімкін та народна депутатка України Тетяна Циба.

У вівторок 8 червня працівники інклюзивно-ресурсного центру Кельменецької територіальної громади побували в Новодністровську, де провели виїзне обстеження діток з особливими потребами нашого міста. Наразі оглянуто десять юних новодністровців, які мають потребу в інклюзивній освіті. Гостями відзначено високий рівень уваги дорослих до таких дітей та належне облаштування ресурсної кімнати для них.

В рамках реалізації програми благоустрою м.Новодністровськ у місті продовжуються роботи з відновлення вуличного освітлення. Зокрема, вживаються заходи на ділянках, де ліхтарі не засвічувались уже більше 20 років, зокрема біля будинків 16 і 17 мкрн. «Діброва». Роботи виконуються працівниками ДКП «Управління «Тепловодоканал». Велику допомогу надають містоутворюючі підприємства. Наприклад, за сприяння депутата міської ради Сергія Фігурського, філією «Дністровська ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» виділено автовишку, без якої процес неможливий.

Робочою групою, що створена при міській раді, продовжуються рейдові заходи. До робочої групи, крім спеціалістів міської ради, входять представники державних органів – Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції та ін. В комерційних закладах ними ведеться роз’яснювальна робота щодо легалізації бізнесу та дотримання вимог законодавства у сфері охорони праці. В результаті проведеного 10 червня рейду виявлено ряд порушень, про що попереджено власників торгівельних закладів. Після підбиття підсумків проведеної роботи порушників планується запросити до окремої розмови.