До уваги отримувачів житлових субсидій!

Управління праці та соціального захисту Новодністровської міської ради інформує, що постановою КМУ №505 від 19 травня 2021 р. установлено, що:
1) розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія
надавалася у грошовій безготівковій формі;
була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.
Таким особам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту міської ради із заповненими документами:
*заявою про призначення та надання житлової субсидії,
*декларацією про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Бланки заяви та декларації і зразок їх заповнення додається (див.вверху публікації)