COVID готує нову атаку. Тому всі на вакцинацію!


На черговому засіданні виконавчого комітету Новодністровської міської ради, яке відбулося 14 липня, головний лікар КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяна Щаслива закликала присутніх особисто отримати щеплення та активізувати цей процес у своїх колективах через роз’яснювальну роботу. Зокрема, Тетяна Іванівна сказала таке:
– На сьогоднішній день ситуацію можна характеризувати як стабільну. Із 34-ох відібраних на аналізу експрес-тестом зразків лише два дали позитивний результат. Госпіталізацій із загостренням covid – 19 у липні не проводилось. Але заспокоюватись не маємо права. Адже наступна хвиля прогнозується уже на вересень. В Україні вже зафіксовані випадки зараження на covid – 19 через штам «дельта», який є ще агресивнішим, особливо до молодих людей.
Отож, час тимчасового затишшя необхідно використати з максимальною ефективністю, тобто охопити щепленням якомога більше людей для формування колективного імунітету. Це завдання не лише сфери охорони здоров’я. Воно має державне значення, бо локдаун – дуже важке випробування для української економіки.
В Новодністровську процес вакцинації ще на доволі низькому рівні. Станом на 14 липня щеплення отримали 460 осіб. З них 300 людей вже завершили вакцинацію, отримавши другу дозу AstraZeneca; 36 осіб (9 медпрацівників і 27 освітян) вперше вакцинувалися препаратом Pfizer; 74 людини – вакциною CoronaVac.
Тому прохання до всіх присутніх як до представників влади та до керівників підприємств, установ та організацій: проводити у своїх колективах роз’яснення, що інакшого способу вберегтися від підступного захворювання, як щеплення, немає. І чим більше людей його отримають, тим швидше ми здолаємо пандемію. Вакцини є. Чекаємо бажаючих вакцинуватися. Записатися можна за телефоном реєстратури 097-829-1366, або звернувшись до свого сімейного лікаря.