Рубрика “Штрихи тижня”

12 липня на черговій апаратній нараді при міському голові було проаналізовано організацію та проведення Дня міста. Наталя Цимбалюк відзначила трудові колективи, які активно долучилися до підготовки свята. Наголосила, що на проведення заходів було використано мінімум бюджетних коштів, за що громада щиро вдячна виробничим підприємствам, які надали технічну та фінансову підтримку.

13 липня в залі засідань міської ради відбулася нарада за участю представників органу місцевого самоврядування, фізичних осіб – підприємців, які ведуть господарську діяльність в зоні відпочинку на березі Дністра та підприємства, що надає послуги з вивезення та утилізації ТПВ. Вирішили вжити ряд заходів з метою забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану на вказаній території.

Новодністровська міська рада активізувала роботу з профілактики правопорушень у сфері благоустрою та забезпечення контролю за дотриманням юридичними і фізичними особами вимог Правил благоустрою м.Новодністровськ. Уповноважений на це представник органу місцевого самоврядування отримав від виконкому повноваження на складення протоколів про адміністративні правопорушення у зазначеній сфері.

14 липня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради, на якому було розглянуті актуальні питання безпеки життєдіяльності, як то стан цивільного захисту на об’єктах Новодністровської ТГ, заходи з протидії виникненню пожеж, дотримання правил відпочинку та запобігання загибелі людей на водних об’єктах тощо. Особливу увагу було приділено питанню щодо заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції на території Новодністровської ТГ.

15 липня представництво Новодністровської ТГ на чолі з міським головою взяло участь у Форумі громад Дністровського каньйону «DNIESTER CANYON». Разом із 32-ма громадами з Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської областей Новодністровська міська рада задекларувала наміри міжмуніципального співробітництва, що дасть змогу розробити стратегічні напрямки діяльності громад і залучити для їх реалізації фінансовий ресурс.

15 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради, участь у ньому взяли 11 осіб. Виконкомом розглянуто 18 питань запланованого порядку денного із різних сфер життєдіяльності міста. В інформаційному часі головний лікар центру ПМСД Тетяна Щаслива доповіла про виконання заходів із вакцинації, а начальник Новодністровської ДПІ ГУ ДПС Алла Заришняк повідомила про нове в законодавстві з легалізації праці.

Управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради повідомляє про завершення тендерних процедур на виконання робіт з реконструкції приміщення денного стаціонару. Переможець – ФОП Кришмару В.М. з Герцаївського району. Роботи оцінені на суму в 512тис.грн. (соц.кошти). 15 липня представники підприємця-переможця побували в Новодністровську, оглянули об’єкт. Спільно із представниками міської ради окреслили дорожню карту.

Із 53-ох заявок Новодністровську територіальну громаду в числі інших 36-ох відібрано для участі у державній програмі «Спроможна школа». Проект має на меті облаштування освітнього простору. Новодністровськ, беручи участь у програмі, планує отримати фінансову підтримку для проведення ремонту в приміщеннях першого поверху ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» (хол, харчоблок, їдальня).