Процес вакцинації – під особливим контролем

Вакцинація – це не лише турбота про власне здоров’я, а й вияв суспільної свідомості, бо лише формування колективного імунітету може запобігти поширенню covid – 19, а отже і можливому локдауну та спаду економіки. Про це говорила на черговій апаратній нараді міський голова Наталя Цимбалюк, закликаючи учасників наради особисто отримати щеплення та активізувати цей процес в очолюваних трудових колективах. «Питання вакцинації перебуває на постійному контролі державних органів влади, – зазначила Наталя Олександрівна. – Тож ми, представники органів місцевого самоврядування, повинні бути прикладом для всієї громади. Я особисто уже сьогодні отримаю щеплення і пропоную всім іншим подбати про себе».
З порушеного питання висловилась і головний лікар КНП «Центр ПМСД» Тетяна Щаслива. Ситуацію з поширенням covid – 19 охарактеризувала як стабільну і підтвердила, що темпи вакцинації зараз є найбільш актуальною темою численних нарад та звітів. «Наразі в нас мають вакцинуватися щодня по 60 чоловік. В суботу щеплення отримали 54 людини, тож ми дещо не встигаємо. Але вже маємо списки з окремих підприємств, телефонуємо, запрошуємо людей. З середи почнеться наступний етап, який передбачає вакцинацію усіх бажаючих. Головне, щоб особа мала укладену декларацію з сімейним лікарем. Неважливо де, може навіть і в іншій області, щеплення може отримати у нашому закладі. В постачанні вакцин перебоїв немає, – зазначила Тетяна Іванівна».
Вона також наголосила, що особлива увага наразі приділяється педагогічним колективам закладів освіти. Озвучуються припущення, що в закладах, де щепленням охоплено менше 30% працівників, навчання з 1 вересня може знову перенестися у віртуальну площину.
З метою активізації процесу вакцинації на території громади міський голова доручила керівникам трудових колективів щодня подавати до загального відділу міської ради інформацію щодо кількості щеплень та відсотка охоплення.
Учасники наради також обговорили фінансовий стан громади, ремонтну кампанію в закладах освіти, літнє оздоровлення дітей пільгових категорій, перебіг тендерних процедур та низку інших актуальних питань. Зокрема, начальник відділу інвестицій та євроінтеграції Христина Філімонюк повідомила про початок робіт з реконструкції приміщень денного стаціонару в Центрі ПМСД та опалення в ДЮСШ.